Топка за БМВ скоростен лост

Топка за БМВ скоростен лост

Топка за скоростен лост.
Предназначен за :E30,E32,E34,E36,E38,E39,E46,E53
Лесна за монтаж.
Материал:Гума,пластмасa

Бърза поръчка

Бърза поръчка може да направите и на тел:+359 876 689 449

 

БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА

При поръчки над  90лв.  безплатна доставка!

  • Код на продукта: 1
  • Наличност: В наличност
  • 13.90 лв.

Тагове: BMW, Предназначена за 5 скорости,

Накрайник АнтенаЦвят-черенРазмер-40 см+ 3бр. Приставки за монтаж на всеки автомобил..
5.50 лв.

материал-термоустойчива пластмасацвят-червенразмери- малки М: 230mm x 65mm x 40mmголеми Л: 280mm x 6..
32.90 лв.

Топка за скоростен лост BMW M power Предназначен за :E30,E32,E34,E36,E38,E39,E46,E53,E60,E65,E8..
18.90 лв.